Aktif Oyuncu : 5 - Aktif Kullanıcı : 17 - Oyun Sayısı : 9.079

Pes 2011 İncelemeleri

  • » Platform : PlayStation3
  • » Türü : Spor
  • » Yapımcı : playstation
  • » Yayıncı : playstation
  • » Multiplayer : Var
  • » Çıkış Tarihi : PlayStation3

Playstation , pes 2011 futbol oyunu

Merhaba oyun severler, bu hafta playstation 2 oyunun da futbol severlerin gözde oyunlarından pes 2011 serisinden  bahsedeceğim , öncelikle şunu söylemeliyim serinin en iyi oyunu. Pes 2012 oyunun da bilgisayara karşı oynamak çok zor iken pes 2011 de kısmen daha kolay diyebilirim , avantajları da var dezavantajları da 2008,2009 ve 2010 da abuk sabuk yerlerden gol atılabilirken , bir adamla topu alıp ta kaleden diğer kaleye doğru çalımlarla gidebilirken pes 2011 de kısmen bu olaylar engellenmiş ve daha çok bir futbol maçını anlatır tarz da yenilikler yapılmış.

Mesela bir adamla en fazla 1 veya 2 kişi geçebilirsiniz , kayarak her zaman topu alamayabilirsiniz , her şutunuzun gol olma ihtimali çok düşük , penaltı atmak hiç de kolay değil ve eğer internetten bir arkadaşınızla oynamak isterseniz çok kolay bir kurulum platformu var.

Bir de internetten yapılan güncellemelere gelelim , oyuncuları son transflere göre güncellemek artık hiç de zor değil , eskisi gibi de bekletmiyor , en fazla 10 dakika içinde yeni takımlara ve kadrolara göre oyunumuzu daha da güncel hala getirebiliriz. 

Oyunlife.com ekibi tarafından 2005 yılında beri sizlere oyunlarla ilgili görüşlerimizi yazmaya devam ediyoruz , bir daha ki yazım da pes 2012 futbol oyunundan bahsedeceğim eğer oyunla ilgili yapmak isteyip te yapamadığınız hareketler varsa oyunlife mesaj atarak veya yorum yazarak bana sorularınızı iletebilirsiniz , şimdilik bir daha ki yazımızı göre görüşmek üzere.

oyunlife.com / oyun tantımları


Tüm Hakları Saklıdır. © 2008-2014 OyunLife.com